Gala konkursu “Model Biznesowy dla Dąbrowy” to otwarte wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą poznać najciekawsze pomysły biznesowe, które wkrótce mogą być realizowane na terenie Dąbrowy Górniczej. 3 finalistów zaprezentuje swój business plan i zawalczy o nagrody.

Marta Holi zaproponowała stworzenie centrum zdrowia i relaksu. Ma to być miejsce, gdzie świadczone będą usługi fizjoterapeutyczne, prowadzone zajęcia jogi i relaksacyjne, a także szkolenia dotyczące naturalnych sposobów ochrony zdrowia.

Ewa Oszek chce zająć się organizacją kursów MBSR (MindfulnessBasedStressReduction). To specjalne zajęcia, pomagające redukować stres, który swoje źródła ma m.in. w napiętych sytuacjach zawodowych.

Wiktor Worożański planuje wynajmować fotolustra, czyli urządzenia do robienia zdjęć z możliwością użycia efektów specjalnych i dodatków dekoracyjnych. Wykorzystywane mogą być m.in. na weselach i firmowych imprezach integracyjnych.

Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 15 tys. zł. Przewidziano również nagrody pieniężne, rzeczowe oraz nagrodę publiczności w kwocie 5000 zł, która zostanie przyznana na podstawie oddanych przez publiczność głosów. Głównym organizatorem jest Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, a partnerami Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Dąbrowskie Wodociągi, PKO Bank Polski.

Pomysły na firmę zostaną zaprezentowane w formie “pitchowania” przed jury oraz zgromadzoną publicznością.
5 grudnia o godz. 13:00 w sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia masz możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu – bezpłatnie!

Podczas Gali odbędzie się również praktyczna lekcja przedsiębiorczości prowadzona przez doświadczonych przedsiębiorców- ekspertów Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Galę uświetni występ Dawida • ukeboy •Jędrusika.

Darmowe bilety:
https://evenea.pl/event/model-biznesowy-dla-dabrowy/