Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Zagłębie za pół ceny” organizowanej wspólnie przez Dąbrowę Górniczą, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Wojkowice oraz gastronomów z terenu Zagłębia Dąbrowskiego.

Akcja polegać będzie na obniżeniu cen w lokalach gastronomicznych o 50% na wybrane produkty lub usługi w weekend 5 – 6 września 2015r.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją trwającej już od trzech lat akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. Z każdym rokiem do akcji przystępuje coraz więcej lokali. W 2014 roku w przedsięwzięciu wzięło udział 30 sosnowieckich pubów, restauracji i kawiarni. Akcja cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców jak i samych gastronomów.

Organizowane w tym roku po raz pierwszy w Dąbrowie Górniczej wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców do skorzystania z oferty gastronomicznej proponowanej przez dąbrowskich przedsiębiorców, jak również zaproponowanie osobom biorącym udział w akcji możliwości spędzenia wolnego czasu w naszym mieście.

„Zagłębie za pół ceny” to nie tylko oferta gastronomiczna. W ramach akcji będzie można również skorzystać z promocyjnych cen na wybrane usługi np. wynajem domku nad jeziorem Pogoria I czy wejście na siłownię.