Szanowni Państwo,

 

            Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej realizuje badanie przedsiębiorców, którego celem jest opracowanie modelu programu dla przedsiębiorstw pn. „DG Networking – Wsparcie dla MMSP na terenie Dąbrowy Górniczej”.            

 

            Badania prowadzone są na grupie 201 firm prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, a ich głównym celem jest m.in. pozyskanie informacji na temat potrzeb przedsiębiorstw w zakresie szkoleń, doradztwa i współpracy gospodarczej z innymi firmami.

            Badanie zostanie przeprowadzone metodą wywiadów bezpośrednich, lub jeżeli okaże się to niemożliwe – drogą telefoniczną.

 

            Realizacja badania nastąpi w terminie od 25.01.2016 roku do 12.02.2016 roku, a jego bezpośrednim wykonawcą będzie Grupa Biostat.

 

            Wyniki przeprowadzonych badań pozwolą sformułować rekomendacje kierowane w stronę modelu programu wsparcia dla przedsiębiorstw opracowywanego przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

 

            Przedsiębiorców zainteresowanych badaniem zachęcamy do zgłaszania swojego udziału pod niżej wskazanymi numerami telefonów lub adresami e-mail.

 

– Ze strony Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej – Pan Paweł Lelas (Biuro Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów), tel.: 32 295 69 90, e-mail: plelas@dabrowa-gornicza.pl

– Ze strony Grupy Biostat – Pan Andrzej Kempa, tel.:  32 722 84 54,
e-mail: a.kempa@grupabiostat.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu!