Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Justyna Chrzanowska

Marka Justyna Chrzanowska to firma pośrednictwa kredytowego. Pomagam w wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego, gotówkowego i firmowego. Z perspektywy czasu okazało się to najlepszą decyzją zawodową w moim życiu. Praca ponad 15 lat w korporacji dała mi bardzo wiele: wiedzę i doświadczenie. Zawsze marzyłam jednak o pracy we własnej firmie. Dziś realizuję moje marzenia zawodowe poza korporacją pracując jako Ekspert Kredytowy. To już kolejny rok, kiedy prowadzę swoją firmę. Zapraszam na spotkanie.

ul. Główna 142,
42-530 Dąbrowa Górnicza

Agencja Pracy JOBLAB

Pomagamy przedsiębiorcom w zatrudnianiu najlepszych pracowników. Rozwiązujemy problemy kadrowe takie, jak ciągła rotacja na stanowiskach pracy i brak pracowników.
Pozyskujemy kandydatów własnymi, sprawdzonymi metodami, selekcjonujemy i pomagamy zatrudnić najlepszych!

ul. Majakowskiego 37,
41-300 Dąbrowa Górnicza

eWitamina.pl

eWitamina.pl to internetowy sklep zielarski z produktami wspomagającymi regenerację i oczyszczanie organizmu. Jest prowadzony przez firmę Monika Żeleźnik EMOCJONALNA. Fachowa pomoc poparta bogatą wiedzą i doświadczeniem oraz szybka wysyłka zamówionych ziół i produktów to główne wyróżniki tegoż sklepu.

ul. Relaksowa 31,
42-520 Dąbrowa Górnicza

Southpeople Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją kreatywną. Wspieramy marketingowo naszych klientów i ich firmy. Słuchamy, analizujemy i angażujemy w życie marki by finalnie dostarczyć świetny produkt kreatywny, który osiągnie założone cele. Specjalizujemy się w obsłudze digitalowej, strategiach marketingowych, kreacji oraz tworzeniu zaawansowanych serwisów i portali.
Zapraszamy do współpracy!

ul. Konstytucji 43,
42-520 Dąbrowa Górnicza