Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dabrowa-gornicza.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Interesanta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
eWitamina.pl

eWitamina.pl to internetowy sklep zielarski z produktami wspomagającymi regenerację i oczyszczanie organizmu. Jest prowadzony przez firmę Monika Żeleźnik EMOCJONALNA. Fachowa pomoc poparta bogatą wiedzą i doświadczeniem oraz szybka wysyłka zamówionych ziół i produktów to główne wyróżniki tegoż sklepu.

ul. Relaksowa 31,
42-520 Dąbrowa Górnicza

Southpeople Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją kreatywną. Wspieramy marketingowo naszych klientów i ich firmy. Słuchamy, analizujemy i angażujemy w życie marki by finalnie dostarczyć świetny produkt kreatywny, który osiągnie założone cele. Specjalizujemy się w obsłudze digitalowej, strategiach marketingowych, kreacji oraz tworzeniu zaawansowanych serwisów i portali.
Zapraszamy do współpracy!

ul. Konstytucji 43,
42-520 Dąbrowa Górnicza

KOBA Bartosz Kołtoński

Firma KOBA prowadzi działalność w zakresie prac na wysokościach przy użyciu technik dostępu linowego co niejednokrotnie jest jedynym rozwiązaniem w kwestii wykonania zamierzonego celu. W zakresie prac jakie wykonujemy znajduje się cały przekrój prac, od mycia okien i elewacji aż po montaż reklamy outdoorowej. Techniki linowe pozwalają także w bezpieczny sposób wykonywać pracę w miejscach o trudnym dostępie gdzie nie ma miejsca na podnośniki koszowe czy inne tego typu maszyny.

ul. Piwowara 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

RCU Ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza

RCU Ubezpieczenia to jeden z największych pośredników ubezpieczeniowych w Polsce, który jest wiodącym partnerem wielu sprawdzonych i wiarygodnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma RCU istnieje od 20 lat na rynku ubezpieczeń, a nasza agencja jest pierwszą w Dąbrowie Górniczej.

ul. Okrzei 6,
41-300 Dąbrowa Górnicza

AERO SYSTEM

Firma AERO SYSTEM specjalizuje się w projektowaniu i budowie linii technologicznych dla zakładów spożywczych i chemicznych.

Jako Generalny Wykonawca Instalacji Przemysłowych, prowadzimy prace wielobranżowo: technologia, konstrukcje, chłodnictwo, rurociągi mediów, elektryka, automatyka.
Nasz zespół to inżynierowie z 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budowami. Spore doświadczenie poparte referencjami w dziedzinach inżynierii chemicznej i automatyce, pozwala nam pracować dla największych światowych koncernów produkujących żywność i chemię.

ul Ligocka 103 budynek 8,
40-568 Katowice

Strona 1 z 17123456...10...Ostatnia »