Coinbaq Business Solutions

Usługi księgowe kierujemy dla podmiotów międzynarodowych, sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych, stowarzyszeń oraz fundacji, a także do osób zamierzających dopiero rozpocząć swoją działalność.

Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia: pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów (VAT), rozliczenia z ZUS i US, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych i innych.
Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, kompleksowym rozliczaniem umów o pracę, zlecenia i o dzieło, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.
Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, które ma na celu umożliwić prawidłowość rozliczeń wszystkich zobowiązań podatkowych w zakresie dokumentacji, ewidencji i rozliczania tytułów podatkowych.

Doradztwo prawne wyspecjalizowane w prawie gospodarczym dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Doradzamy w bieżącej działalności gospodarczej oraz procesach przekształceń i restrukturyzacji spółek.
Jesteśmy podmiotem, który świadczy usługi także z zakresu BHP. Wykonujemy zadania służby BHP profesjonalnie, w tym szkolenia wstępne i okresowe, przygotowanie ocen ryzyka zawodowego, pomoc przy przygotowaniu instrukcji stanowiskowych, doradztwo BHP


Adres:

ul. Konopnickiej 30,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 501 755 411

Fax:

Adres strony www: http://coinbaq-solutions.pl/pl/

Adres email: biuro@coinbaq-solutions.pl

Obszar oczekiwanej wspołpracy:
Coinbaq Business Solutions to centrum usług wspólnych, które podczas współpracy staje się pomocniczym działem Twojej firmy. Profesjonalizm, rzetelna i kompleksowa obsługa z gwarancją bezpieczeństwa danych – to cechy, którymi się kierujemy