Grupa EDO Mateusz Ciszewski

Posiadamy w swojej ofercie gotowe propozycje programowe oraz otwarty umysł na nowe koncepcje tematyczne wszystkich naszych klientów.

Celem działalności firmy jest dobra zabawa, przyjemna edukacja oraz szeroko pojęta promocja.

Oferujemy kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju eventów, wyjazdów integracyjnych, imprez okolicznościowych i plenerowych, pokazów promocyjnych oraz oprawę artystyczną kampanii reklamowych.

Zlecenia realizujemy etapami – od napisania scenariusza imprezy, poprzez przygotowanie: miejsca zabawy, rekwizytów, cateringu, oprawy muzycznej, konferansjerki, obsługi technicznej, transportu oraz gadżetów z logo klienta. Dla chętnych gwarantujemy obsługę fotograficzną oraz wideo rejestrację.

Działamy bez ograniczeń czasowych, wiekowych i innych, na terenie całego kraju.

Gwarantujemy doskonałą organizację, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm!

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju potrzeby klienta, zarówno te standardowe, jak i zupełnie niekonwencjonalne.

Zawsze gotowi, aby każdy Państwa plan wdrożyć w życie i sprawić, że wybrany dzień pozostanie pozytywnie zapamiętany.

Gwarantujemy naszym klientom 100% zabawę oraz niezapomniane przeżycia z Grupą Edo!

Każdy klient dodatkowo otrzymuje od nas gratis, stosowny do organizowanej imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach aktorskich, menadżerskich i organizacyjnych. Posiadamy serca i umysły pełne kreatywnych i niecodziennych pomysłów na relaks i rozrywkę w Państwa firmie, domu czy plenerze.

Nasz zespół stanowią artyści scen teatralnych, rynku muzycznego, konsultanci z zakresu edukacji i marketingu oraz szereg ludzi o niezwykłych zdolnościach animacyjnych typu: konferansjerzy, szczudlarze, clowni, cyrkowcy, rysownicy czy magicy.

Posiadamy także zaplecze profesjonalnych fotografów i zapewniamy usługi wideo rejestracji do każdego zlecenia!

Oferujemy nie tylko najlepszą zabawę, ale również gwarantujemy wysoką kulturę osobistą programów, bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do każdego zadania!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa ubezpieczamy organizowane przez nas imprezy polisami NNW, a w przypadku imprez masowych zapewniamy obecność firmy ochroniarskiej.

Mamy także możliwość zorganizowania na specjalne życzenie klienta nie tylko niezwykłych rekwizytów, indywidualnych gadżetów firmowych, ale również posiadamy kontakty w świecie show biznesu, dzięki czemu na Państwa imprezie mogą pojawić się osoby znane i lubiane z mediów, celebryci oraz gwiazdy muzyki.

Emanujemy pozytywną energią i potrafimy zaczarować nawet szare pochmurne dni!

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych pod adresami:

www.horrorescaperoom.pl

www.dom-strachu.pl


Adres:

ul. Perla 10,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 794 277 990

Fax:

Adres strony www: http://www.horrorescaperoom.pl/

Adres email: rezerwacje@her24.pl

Obszar oczekiwanej wspołpracy: