Zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych – Biznes Mixer, który odbędzie się już 25 kwietnia o godzinie 18:00!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!

Tym razem naszym gościem będzie Piotr Peszko!

Tematy poruszane podczas spotkania:
– jak uczyć online?
– jak dobrać platformę i technologię?
– You Tube vs. własne narzędzia,
– Webinary – co to jest i dlaczego to działa?
– kiedy kursy online stają się dochodem pasywnym?
– ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby stworzyć kurs online?
– kursy online jako praca dodatkowa.


Piotr Peszko
Działa na rynku szkoleń od 10 lat, twórca 2EDU – elearning na serio. Inżynier chemik, który korzysta garściami z wiedzy technicznej i procesowej, a mniej z organicznej. Pracownik uczelniany i korporacyjny. Przedsiębiorca, który szkoli, doradza, projektuje, tworzy i wdraża, realizuje większe lub mniejsze projekty. Organizator konferencji EduCamp i założyciel studiów podyplomowych z e-Learningu w WSE oraz podcaster.


Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie pobierając bilet!https://biznes-mixer-vol6.evenea.pl/index/krok-2?

Spotkamy się tradycyjnie w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, przy ulicy 3 Maja 22 (p.II) w Dąbrowie Górniczej. Na pewno nas znajdziecie!