Już 27 lutego o godzinie 17.00 w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Business Mixer, podczas którego nasz gość Radosław Knesz zaprezentuje najważniejsze źródła finansowania pomysłów biznesowych, oraz wskaże to jedno źródło kapitału, które w jego przekonaniu jest najlepszym sposobem na własny start-up w 2020 roku.

Radosław Knesz – przedsiębiorca, od 2009 roku jest związany ze środowiskiem osób i instytucji, które wspierają nowy biznes jako trener i doradca biznesowy. Był prelegentem, trenerem oraz konsultantem w projektach realizowanych przez Politechnikę Śląską, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Laureat ogólnopolskiego konkursu „Kanwa Przedsiębiorczych”, uczestnik polskiej edycji Dragon’sDey. Radosław Knesz wdrażał oraz wspierał strategię rozwoju dwóch spółek, w Bramix sp. z o.o. pełni funkcję członka zarządu. Obecnie zajmuje się rozwojem działu sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!

Spotkamy się tradycyjnie w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, przy ulicy 3 Maja 22 (p.II) w Dąbrowie Górniczej. Na pewno nas znajdziecie!

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.