Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Agencja Pracy JOBLAB

Pomagamy przedsiębiorcom w zatrudnianiu najlepszych pracowników. Rozwiązujemy problemy kadrowe takie, jak ciągła rotacja na stanowiskach pracy i brak pracowników.
Pozyskujemy kandydatów własnymi, sprawdzonymi metodami, selekcjonujemy i pomagamy zatrudnić najlepszych!

ul. Majakowskiego 37,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lets’ Work Sp. z o.o.

Nasza Agencja z sukcesami działa we Włoszech, na polski rynek weszła w 2014 roku. Zajmujemy się profesjonalną selekcją i rekrutacją personelu tymczasowego, oferujemy pełny zakres usług rekrutacyjnych oraz zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilno-prawną.

Al. Bielska 56/18,
43-100 Tychy