Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
KOBA Bartosz Kołtoński

Firma KOBA prowadzi działalność w zakresie prac na wysokościach przy użyciu technik dostępu linowego co niejednokrotnie jest jedynym rozwiązaniem w kwestii wykonania zamierzonego celu. W zakresie prac jakie wykonujemy znajduje się cały przekrój prac, od mycia okien i elewacji aż po montaż reklamy outdoorowej. Techniki linowe pozwalają także w bezpieczny sposób wykonywać pracę w miejscach o trudnym dostępie gdzie nie ma miejsca na podnośniki koszowe czy inne tego typu maszyny.

ul. Piwowara 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

FD studio Sp. z o.o. Salon Łazienek DENTRO

Spółka zajmuje się handlem oraz doradztwem w zakresie doboru materiałów budowlano-wykończeniowych a w szczególności płytek ceramicznych, gresowych chemii budowlanej, ceramiki sanitarnej, armatury i wszystkiego związanego z wyposażeniem łazienki.
Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem: www.dentro.pl

Aleja Józefa Piłsudskiego 19,
41-303 Dąbrowa Górnicza

Usługi Kominiarskie Ryszard Zowal

Wykonanie czyszczeń przewodów kominowych, odbiorów przewodów kominowych, przeglądy kominiarskie coroczne, inwentaryzacja przewodów kominowych, ustalanie przyczyn wadliwego działania urządzeń grzewczo – kominowych, kamerowanie wraz z nagrywaniem kamerą kominową.

ul. Mickiewicza 4/18A,
41-300 Dąbrowa Górnicza

M-KRAFT Marcin Szwaczka

Firma oferuje profesjonalne usługi remontowo - wykończeniowe. Posiadam ogromny wachlarz możliwości i umiejętności, a także duże doświadczenie

ul. Szosowa 42a,
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bargieł Braders Plus Spółka z o.o. Sp.K.

Jesteśmy firmą dystrybuującą środki smarne, oraz chemię przemysłową , prowadzimy usługi serwisu samochodowego, oraz transportu drogowego.

ul. Feliksa Perla 10c-d
41-300 Dąbrowa Górnicza