Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Centrum Spędzania Wolnego Czasu BAJOKO

Placówka obejmuje Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO oraz salę zabaw BAJOKO. Zapraszamy do zabawy dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Proponujemy powierzchnię 500 m2. Oferujemy organizację imprez urodzinowych dla najmłodszych oraz eventy dla dzieci.

ul. 11 Listopada 1,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Adeszkolenia Kasprzak i Rachlewicz Sp.z o. o.

Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych skierowanych do właścicieli firm jak i ich pracowników. Prowadzimy warsztaty między innymi z obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji w biznesie, zarządzania zespołem, wystąpień publicznych, czy budowania pewności siebie.

40-001 Katowice,
ul. Krasińskiego 29

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School oddz. Dąbrowa Górnicza

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School to największa szkoła językowa w Polsce, a oddział w Dąbrowie Górniczej istnieje od 9 lat i jest liderem na rynku tego typu szkół w mieście. Szeroki zakres działalności od kursów dla dzieci poprzez kursy egzaminacyjne do zaawansowanych kursów biznesowych w siedzibie naszych partnerów. Zapraszamy do współpracy.
Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem: www.britishschool.pl

Aleja Tadeusza Kościuszki 27
41-300 Dąbrowa Górnicza