Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Cafe Kamienica

W Cafe Kamienica jest najlepsza kawa w mieście :) i inne pyszności – na słodko i nie tylko…

ul. 3 Maja 32/2,
Dąbrowa Górnicza

Zajazd Bachus

Wynajem pokoi gościnnych, serwowanie potraw w restauracji , organizacja imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny itd. oraz catering i bankiety.

ul. Staszica 42,
41-303 Dąbrowa Górnicza

OmNomNom

OmNomNom to restauracja, która oferuje przygotowywane według samodzielnie opracowanych receptur. Zapiekanki, które serwuje Pan Bagiett (brand hero OmNomNom) wyróżniają się wysoką jakością składników.

ul. Stanisława Skibińskiego 3
41-300 Dąbrowa Górnicza

MG Dolce Vita Sp. z o.o.

Restauracja włoska w rodzinnym klimacie oferuję dla swoich Gości starannie wyselekcjonowane potrawy.

ul. Wojska Polskiego 31,
41-300 Dąbrowa Górnicza