Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Justyna Chrzanowska

Marka Justyna Chrzanowska to firma pośrednictwa kredytowego. Pomagam w wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego, gotówkowego i firmowego. Z perspektywy czasu okazało się to najlepszą decyzją zawodową w moim życiu. Praca ponad 15 lat w korporacji dała mi bardzo wiele: wiedzę i doświadczenie. Zawsze marzyłam jednak o pracy we własnej firmie. Dziś realizuję moje marzenia zawodowe poza korporacją pracując jako Ekspert Kredytowy. To już kolejny rok, kiedy prowadzę swoją firmę. Zapraszam na spotkanie.

ul. Główna 142,
42-530 Dąbrowa Górnicza

RCU Ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza

RCU Ubezpieczenia to jeden z największych pośredników ubezpieczeniowych w Polsce, który jest wiodącym partnerem wielu sprawdzonych i wiarygodnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma RCU istnieje od 20 lat na rynku ubezpieczeń, a nasza agencja jest pierwszą w Dąbrowie Górniczej.

ul. Okrzei 6,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Coinbaq Business Solutions

Oferujemy współpracę z zespołem specjalistów w zakresie księgowości, kadr i płac. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w zakresie wykonywanych obowiązków, które poparte jest gruntownym wykształceniem, wiedzą oraz ciągłym zdobywaniem nowych umiejętności.
Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz stabilizację. Oferujemy profesjonalizm, poufność oraz relacje biznesowe oparte na partnerstwie.

ul. Konopnickiej 30,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Kancelaria prawna Husák Gewald Łysko

Kancelaria Husák Gewald Łysko powstała z połączenia wizji doświadczonych prawników i specjalistów z różnych dziedzin prawa. Grupa ekspertów w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego oraz prawa upadłościowego opracowała możliwie najszerszą ofertę obsługi prawnej dla dzisiejszego biznesu.

ul. Francuska 13,
40-027 Katowice