Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
AERO SYSTEM

Firma AERO SYSTEM specjalizuje się w projektowaniu i budowie linii technologicznych dla zakładów spożywczych i chemicznych.

Jako Generalny Wykonawca Instalacji Przemysłowych, prowadzimy prace wielobranżowo: technologia, konstrukcje, chłodnictwo, rurociągi mediów, elektryka, automatyka.
Nasz zespół to inżynierowie z 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budowami. Spore doświadczenie poparte referencjami w dziedzinach inżynierii chemicznej i automatyce, pozwala nam pracować dla największych światowych koncernów produkujących żywność i chemię.

ul Ligocka 103 budynek 8,
40-568 Katowice

FPHU VENTA Katarzyna Figiel

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów rur stalowych ze szwem wzdłużnym zarówno wymiarów skatalogowanych jak i dostosowanych do szczegółowych wymogów klientów.

ul. Koksownicza 1,
42-523 Dąbrowa Górnicza

Schweitzer-Chemie Polska Sp. z o.o.

Spółka Schweitzer-Chemie Polska z siedzibą w Katowicach jest niezależną oraz samodzielnie działającą jednostką (firmą "córką"), niemieckiej firmy Schweitzer-Chemie GmbH, jednego z największych producentów preparatów do uzdatniania wody w Niemczech.

ul. Józefowska 91,
40-145 Katowice

Dorserwis Dorota Manowska

Specjalizujemy się w branży przemysłu elektromaszynowego w zakresie świadczenie usług, projektowania nowego produktu, projektowanie oprzyrządowania (narzędzi), a także doradztwa technicznego. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie dzięki czemu nasza oferta jest konkurencyjna na rynku. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który dokłada wszelkich starań aby spełnić wszelkie oczekiwania klienta.

ul. Chabrowa 24,
42-530 Dąbrowa Górnicza