Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
JACO.PRO

Firma JACO.PRO to broker nowych technologii i marketingu. Wspiera firmy z sektora MŚP we wdrażaniu i rozwoju narzędzi handlu elektronicznego, promocji firmy, kreowania wizerunku w internecie oraz podnoszenia kompetencji pracowników. Firma oferuje dedykowane usługi z zakresu e-marketingu, nowych technologii i edukacji.

ul. Chorzowska 6,
40-101 Katowice

Agencja Reklamowa S 90

Jesteśmy agencją reklamową S 90 specjalizującą się w reklamie internetowej. Na rynku pozycjonerskim posiadamy uznanie, wynikające z ponad 9 letniego doświadczenia i znaczących sukcesów, które osiągnęliśmy w promocji internetowej firm. Jesteśmy zespołem, który stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Klientami była jak najbardziej owocna, ponieważ stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w działaniu.

ul. Sosnowiecka 24
42-530 Dąbrowa Górnicza

KOMART Barbara Badura

Prowadzimy działalność agencji reklamowej od ponad 4 lat, zajmujemy się m.in. takimi rzeczami jak:

Tworzenie stron www, Social media, Projekty graficzne, Poligrafia reklamowa, Gadżety reklamowe, Fotografia reklamowa, Szkolenia social media

ul. Targowa 6,
42-200 Sosnowiec

OPTOKOM Outdoor Media

Firma od 2004 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie reklamy zewnętrznej (outdoor). OPTOKOM posiada w swojej ofercie m.in.: tablice reklamowe typu 600×300, 504×238 oraz ściany wielkoformatowe. Dysponujemy siecią nośników reklamowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach na terenie dużych miast.

ul. Wapniówka 2
43-602 Jaworzno,