Baza aktywnych przedsiębiorców

 

W celu promowania lokalnej przedsiębiorczości, kreowania możliwości współpracy mikro, małych, średnich oraz dużych firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej i regionie, Urząd Miejski tworzy bazę aktywnych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i regionu zwaną dalej bazą aktywnych przedsiębiorców.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej i regionu do dokonania bezpłatnego wpisu do bazy aktywnych przedsiębiorców. Państwa wpis zostanie zamieszczony na stronie miasta o profilu gospodarczym ukierunkowanym na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców www.dabrowa-gornicza.pl w zakładce- obsługa inwestora – baza przedsiębiorców.

Aby dodać swoją firmę do bazy aktywnych przedsiębiorców należy:

– zgłosić swoją firmę przez wypełnienie formularza (DODAJ FIRMĘ).

– przesłać elektroniczne zgłoszenie na adres e-mail: plelas@dg.pl, pisząc w tytule wiadomości „wpis do bazy aktywnych przedsiębiorców”.

– lub wypełnić stosowny formularz i złożyć w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta – stanowisko nr 13 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości i zapisania się do bazy, ponieważ baza jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, co pozwala na rozszerzenie informacji o działalności Państwa firmy i dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Southpeople Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją kreatywną. Wspieramy marketingowo naszych klientów i ich firmy. Słuchamy, analizujemy i angażujemy w życie marki by finalnie dostarczyć świetny produkt kreatywny, który osiągnie założone cele. Specjalizujemy się w obsłudze digitalowej, strategiach marketingowych, kreacji oraz tworzeniu zaawansowanych serwisów i portali.
Zapraszamy do współpracy!

ul. Konstytucji 43,
42-520 Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Salsa-Fitness Klub Salsa Nenkanowicz Anna

Fitness Klub Salsa to prężnie działający klub położony na terenie Dąbrowy Górniczej. Jest to obiekt o powierzchni ponad 1000 m2, funkcjonujący od 2003 roku. Proponujemy Państwu nowoczesną klimatyzowaną siłownię z najwyższej jakości wyposażeniem.

ul. 1 Maja 31,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Grupa EDO Mateusz Ciszewski

Grupa Edo to zespół wykwalifikowanych artystów, który oferuje kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez zarówno dla biznesu, jak i osób prywatnych bez względu na wiek, płeć i status społeczny.

ul. Perla 10,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Swimart Mateusz Katolik

Od początku istnienia naszej działalności nauczaliśmy i trenowaliśmy setki osób, których mieliśmy przyjemność gościć na naszych zajęciach, zdobywamy Państwa zaufanie poprzez rzetelne i indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb, celów i wymagań, które nam stawiacie.

ul. Wolności 31,
42-595 Sączów,

Papillon Studio

Papillon Studio to agencja Kreatywna która ma na celu stworzenie idealnej wizji Twojej firmy, działamy w myśl - Uwolnij umysł, użyj wyobraźni!

ul. Kościuszki 38/10,
40-049 Katowice