Jesteś freelancerem, pracujesz zdalnie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Potrzebujesz miejsca do pracy, gdzie możesz odciąć się od chaosu panującego w domu i natłoku bodźców niezwiązanych z obowiązkami zawodowymi? Coworking jest doskonałym rozwiązaniem!

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jako jedyny w naszym mieście udostępnia dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej bezpłatną przestrzeń coworkingową. Co to takiego? Jest to w pełni wyposażone biuro wraz z dostępem do sali szkoleniowej, sali konferencyjnej, rzutnika, WI-FI oraz kawy i herbaty.

Przestrzeń coworkingowa mieści się w centrum miasta – przy ul. 3-go Maja – i jest doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i niezależność, ale chcących pracować w kreatywnej atmosferze. Współpraca z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości to coś więcej niż sama przestrzeń coworkingowa. Jest to również miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców i ekspertów z zakresu prowadzenia i planowania działalności gospodarczej.

Dąbrowski Inkubator oferuje także nieodpłatne konsultacje z mentorami z zakresu biznesu, księgowości, prawa oraz marketingu dla przedsiębiorców. Ponadto, każdy mieszkaniec naszego miasta ma możliwość skorzystania w DIP z bezpłatnych szkoleń podnoszących kompetencje biznesowe oraz spotkań networkingowych, które sprzyjają budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jest gotowy, by wspierać dąbrowskich przedsiębiorców na każdym etapie działalności – zaczynając od pomysłu na biznes!

Wszystkie wydarzenia oraz informacje o działalności Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości znajdziesz na Facebooku oraz na www.inkubator-dabrowa.pl . DIP mieści się przy ul. 3-go Maja 22.

Chcesz zacząć korzystać z przestrzeni coworkingowej DIP? Napisz maila lub zadzwoń: biuro@inkubator-dabrowa.pl , tel.  533 322 578.