DIP wspiera przedsiębiorców w tym trudnym okresie!

Dotykają Cię problemy w biznesie w związku z panującą sytuacją gospodarczą? Jesteśmy dla Ciebie!

Bezpłatne konsultacje online specjalistów różnych dziedzin: kliknij https://app.evenea.pl/event/dip-kwiecien20/ 

Tym razem, ze względu na epidemię kornawirusa, wszystkie porady udzielane będą zdalnie. Konsultacje to dobra okazja do przedyskutowanie m.in. swoich pomysłów biznesowych, koncepcji produktów, modeli biznesowych, ale także możliwych rozwiązań prawnych czy księgowych. Są one dostępne zarówno dla osób zastanawiających się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, jak i tych, którzy już ją prowadzą.

 

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewniania kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem.

W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

DIP działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim zrealizował programy „Lokal na start” i „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl