Twoi klienci śpią! Obudź ich skutecznie – siłą PRE-SWAZJI. Weź udział w szkoleniu które odbędzie się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, już 24 września o godz. 18.00 poprowadzi je Radosław Knesz.

Szkolenie jest oparte o najnowsze badania naukowe dotyczące ludzkich zachowań. W trakcie szkolenia poznasz podstawowe narzędzia PRE-SWAZJI oraz siedem reguł wywierania wypływu. Szkolenie jest syntezą nowinek naukowych z zakresu podejmowania decyzji w oparciu o przełomowe informacje, jakie przedstawił amerykański psycholog społecznych Robert Cialdini.

Jeśli szukasz prostych i gotowych odpowiedzi na zwiększenie sprzedaży w swojej firmie – nie przychodź. Jeśli chcesz testować najnowsze strategie z zakresu marketingu, sprzedaży i obsługi po to aby nauczyć się więcej o przyczynach zachowań swoich potencjalnych klientów – zapraszamy na szkolenie.

BIO prowadzącego
Radosław Knesz – manager Inkubatora Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim, CEO Gravitec sp. z o.o. Z wykształcenia socjolog, który w wolnym czasie szuka odpowiedzi na pytanie „dlaczego ludzie zachowuję się tak, jak się zachowują?”

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://dip-szkoleniewrzesien.evenea.pl/