Jesteś freelancerem, pracujesz zdalnie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Potrzebujesz miejsca do pracy, gdzie możesz odciąć się od chaosu panującego w domu i natłoku bodźców niezwiązanych z obowiązkami zawodowymi? Coworking jest doskonałym rozwiązaniem!

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jako jedyny w naszym mieście udostępnia dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej bezpłatną przestrzeń coworkingową. Co to takiego? Jest to w pełni wyposażone biuro wraz z dostępem do sali szkoleniowej, sali konferencyjnej, rzutnika, WI-FI oraz kawy i herbaty. Przestrzeń coworkingowa mieści się w centralnym miejscu miasta i jest doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i niezależność ale chcących pracować w kreatywnej atmosferze.

Współpraca z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości, to coś więcej niż sama przestrzeń coworkingowa. Jest to również miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców i ekspertów z zakresu prowadzenia i planowania działalności gospodarczej. Dąbrowski Inkubator oferuje także nieodpłatne konsultacje z mentorami z zakresu biznesu, księgowości, prawa oraz marketingu dla przedsiębiorców. Ponadto każdy mieszkaniec naszego miasta ma możliwość skorzystania w DIP z bezpłatnych szkoleń podnoszących kompetencje biznesowe oraz spotkań networkingowych, które sprzyjają budowaniu sieci kontaktów biznesowych.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jest w gotów by wspierać dąbrowskich przedsiębiorców na każdym etapie działalności – zaczynając od pomysłu na biznes!

Wszystkie wydarzenia oraz informacje o działalności Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości znajdziesz na Facebooku oraz na www.inkubator-dabrowa.pl

Chcesz zacząć korzystać z przestrzeni coworkingowej DIP?
Napisz maila lub zadzwoń!
e-mail: biuro@inkubator-dabrowa.pl, tel: 533 322 578