Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Food4Life, która odbędzie się 10 listopada 2016 r., przy okazji targów Interfood & Drink w Sofii, Bułgaria.

Wydarzenie to jest obecnie największą w Bułgarii imprezą targową dla sektora spożywczego. Na targach wystawiają się zarówno producenci wyrobów spożywczych, jak i firmy oferujące maszyny, urządzenia i materiały dla przemysłu spożywczego.

Targi są podzielone na sekcje tematyczne: INTERFOOD & DRINK (ogólne dotyczące branży spożywczej), WORLD OF MILK (branża mleczarska), MEАTMANIA (przetwórstwo mięsa), BULPEK (wyroby piekarnicze i cukiernicze) oraz SALON DE VIN (produkcja wina).

Udział w giełdzie Food4Life umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych podczas giełdy kooperacyjnej, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą,  dzięki udziałowi w odbywających się równolegle targach

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej, w tym w następujących sektorach:

– żywność i napoje (producenci, dystrybutorzy, importerzy),

– mleko i przetwórstwo mleka,

– mięso i przetwórstwo mięsne,

– żywność organiczna,

– wina i winiarnie,

– maszyny, wyposażenie i technologie spożywcze,

– HoReCa,

– opakowania,

– logistyka.

 

Jak działa giełda kooperacyjna?

– Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;

– Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;

– Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;

– 10 listopada 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Uczestnikom  przysługuje:

– Bilet wstępu na targi, konferencję oraz seminaria tematyczne,

– Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,

– Indywidualny harmonogram spotkań,

– Udział w targach,

– Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

Wszyscy zainteresowani udziałem w giełdzie kooperacyjnej proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://www.b2match.eu/food4life2016

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

Tel. +22 432 83 74

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl