Młodych przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć jak rozwijać swoją firmę i na jakich fundamentach budować swój sukces zapraszamy na spotkanie „Mała firma – ALL INCLUSIVE” organizowane przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach 12 lutego br. Spotkanie to odbędzie się w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15. w ramach I-szego Dnia Młodego Przedsiębiorcy w Katowicach.

Spotkanie podzielone jest na dwa panele dyskusyjne z ekspertami w dziedzinach m.in. prawa handlowego i gospodarczego, rynku pracy, czy księgowości. Co ciekawe, nurtujące przedsiębiorców pytania można zadać już teraz, za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej wydarzenia.

 

Szczegółowy plan I-szego Dnia Młodego Przedsiębiorcy w Katowicach oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym adresem. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Inicjatywa ta jest częścią Programu „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”, który właśnie startuje dzięki Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Ma on na celu rozwój sektora MŚP, a w szczególności wspieranie kompetencji młodych przedsiębiorców w Metropolii Silesia, której Dąbrowa Górnicza jest członkiem.