Szukasz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych? Chciałbyś zaprezentować swój biznes i porozmawiać o swoim projekcie? Jesteś zainteresowany możliwościami wsparcia swojej firmy nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi? Już 4 sierpnia w Restauracji Pod Drewnianym Bocianem odbędzie się IV Śniadanie Młodych Przedsiębiorców, dzięki którym młode i przedsiębiorcze osoby będą mogły nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

To kolejne z cyklu tego typu wydarzeń organizowanych przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice w ramach III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Spotkania odbywać się będą w cyklu comiesięcznym, a ich ideą jest networking oraz wspieranie współpracy biznesowej między Młodymi Przedsiębiorcami.

 

IV Śniadanie Młodych Przedsiębiorców odbędzie się w Restauracji „Pod Drewnianym Bocianem” (ul. Gliwicka 49 w Katowicach). Cena śniadania wynosi 20 zł/osobę (opłata pobierana jest na miejscu – w cenie wybór kanapek, ciasto, kawa).

 

Harmonogram spotkania:

7:45-8:00 Rejestracja uczestników (pobieranie opłaty cateringowej, zbieranie wizytówek)

8:00-8:05 Otwarcie + newsy z programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”

8:05-8:15 Prezentacja Gościa Specjalnego

8:15-8:45 Przedstawienie się uczestników Śniadania

8:45-8:55 Prezentacja działalności jednego z Młodych Przedsiębiorców – Mariusz Czechowicz, Partner Zarządzający Kancelaria Doradztwa Biznesowego Czechowicz & Tkaczyk

8:55-9:00 Loteria wizytówkowa, w której nagrodą jest możliwość prezentacji MP na następnym śniadaniu

9:00-9:30 Networking w kuluarach

9:30 Zakończenie części oficjalnej spotkania

 

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeń: http://bit.ly/Sniadanie_MP_04082016. Zapisy trwają do 3.08. br. (środa) godz. 18:00. Szczegółowe informacje nt. wydarzenia oraz całego Programu dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org. Opłata cateringowa pobierana jest na miejscu w lokalu.