Gdzie szukać oszczędności w fakturach za zużycie energii w swojej firmie? Na to pytanie będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania organizowanego przez Stowarzyszenie Aktywnych Przedsiębiorców Śląskich, które odbędzie się w dniu 11 września 2013 roku o godzinie 19.00 w hotelu Angelo w Katowicach.

Spotkanie SAPŚ 11 września odbędzie się z udziałem gości: „Europerspektyw” Janusza Pilszaka a także jednego z czołowych dziennikarzy Rzeczpospolitej i Gazety Prawnej Michała Dąbrowskiego.

 

 

Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę o rozliczaniu faktur, dlatego wszyscy zainteresowani proszeni są o zabranie na konferencję swojej faktury dot. firmy. Finansowi specjaliści pokażą jak czytać faktury i w jaki sposób ograniczyć koszty prowadzenia działalności.

 

Udział w spotkaniu jest związany z opłatą w wysokości 30 zł. Potwierdzenie uczestnictwa można zgłaszać do dnia 5 września.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tego spotkania prosimy kontaktować sie z Panią Barbarą Borzęcką, Prezes Zarządu Stowarzyszenia. Telefon kontaktowy:  502 577 483.

 

O Stowarzyszeniu Aktywnych Przedsiębiorców Śląskich można dowiedzieć się więcej na stronie internetowiej  www.saps.org.pl