Do grona pięciu startupów Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma – BR Studio.

BR Studio zajmuje się budową profesjonalnego wizerunku firm w Internecie jak i poza nim. Startup ten składa się z młodych i kreatywnych studentów, którzy swój wolny czas poświęcają na pracę i rozwój swojej pasji.

Zespół BR Studia przekonuje, że pierwszym elementem, który buduje relacje i wizerunek firmy w oczach klienta, jest logo, strona internetowa oraz wizytówka. Odpowiadając na potrzeby rynku, BR Studio zajmuje się kompleksową obsługą stron internetowych, od hostingu i domeny aż po pozycjonowanie oraz pełną identyfikację wizualną firmy- logo, wizytówki, ulotki, papiery firmowe.

Wszystkie osoby, które podobbnie jak BR Studio, mają ciekawy pomysł na własny biznes, ale obawiają się rejestracji działalności gospodarczej zapraszamy do Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (ul. Cieplaka 1c- siedziba Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

Inkubator to przestrzeń, w której ludzie z głowami pełnymi pomysłów mogą stawiać swoje pierwsze kroki w biznesie. Na wsparcie specjalistów mogą liczyć młodzi przedsiębiorcy, autorzy start up’ów i freelancerzy. Przystąpienie do Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości gwarantuje wsparcie i doradztwo prawno- księgowe, przestrzeń do coworkingu, udział w szkoleniach, interesujących spotkaniach i  projektach medialnych.