Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Startujemy o 18:00 już 8 października 2018 r. Spotkamy się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….

Łukasz Baruch – niewidomy działacz społeczny, animator życia kulturalnego w Dąbrowie Górniczej, wokalista. Pomysłodawca i uczestnik wielu inicjatyw lokalnych. Współzałożyciel i Prezes Fundacji „Wygrajmy Razem” wspierającej aktywność osób niepełnosprawnych. Zasiada w Prezydium Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Ponadto jest członkiem Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych i Rady Pożytku Publicznego 

Z Łukaszem zajmiemy się obalaniem tematów tabu na lini przedsiębiorcy – osoby z niepełnosprawnościami. Porozmawiamy zarówno o rzeczach, o których nikt Ci zazwyczaj nie powie. Będzie mowa o tym, jak  dziwnie  zachowują się niektórzy w towarzystwie osób niepełnosprawnych, spytamy czy wypada powiedzieć osobie niewidomej „do widzenia”, jak i czy należy pomóc danej osobie na spotkaniu biznesowym.

Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze :).

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol6.evenea.pl/

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.