Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa we Francji, wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, organizuje I edycję Międzynarodowego Kongresu Biznesowego pn. „Atrakcyjność Województwa Śląskiego”, która odbędzie się 1 kwietnia 2014 roku w hotelu Angelo w Katowicach.

Udział w Kongresie to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców do nawiązania nowych oraz zacieśnienia dawnych kontaktów biznesowych z przedstawicielami lokalnych firm i instytucji, zagranicznych delegacji ekonomicznych, a także firm z całego świata, z takich sektorów jak: górnictwo transport, logistyka, czy outsourcing. Jednym z punktów programu będzie możliwość uczestnictwa we wcześniej zaplanowanych spotkaniach B2B.

 

W spotkaniach i debatach wezmą udział przedstawiciele miast: Dąbrowy Górniczej, Katowic, Zabrza, Jaworzna, Knurówa i Bytomia. Wydarzenie wspierają również następujące instytucje:  

  • Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce,
  • Polska Izba Przemysłowo-Handlowa we Francji,
  • Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej,
  • Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza i 25 firm indyjskich,
  • Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza,
  • Delegacje zagraniczne z Chile, Malezji, Bułgarii, Belgii, Francji i Kolumbii.

 

W programie Kongresu znajdują się między innymi debaty: „Atrakcyjność Województwa Śląskiego” oraz „Województwo Śląskie i inne kraje – współpraca i inwestycje”.

 

Kongres objęty jest honorowym patronatem Urzędu Miasta Katowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Katowicach oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest to wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Międzynarodowym Kongresie Biznesowym, prosimy o rejestrację na stronie www.ibckatowice.pl