Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i samorozwojem na XIX Spotkanie Gospodarcze pt. „Networking – sztuka tworzenia relacji”.

Sieć powiązań i kontaktów zawodowych, dla każdego z nas stanowi bezcenne wsparcie w osiąganiu sukcesów, szczególnie w obecnych realiach biznesowych. Dowiedz się zatem, w jaki sposób poprawić swoje perspektywy zawodowe poprzez wdrożenie skutecznego networkingu. Naucz się w jak najbardziej efektywny sposób szukać nowych kontaktów, zdobywać wartościowe rekomendacje i polecenia, a także co zrobić aby utrzymać swoją sieć znajomości. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki tej wiedzy!

Jest to niezwykłe dwudniowe wydarzenie, w ramach którego słuchacze poznają zagadnienia dotyczące networkingu zarówno podczas panelu dyskusyjnego, jak również pod względem praktycznym – w czasie warsztatów.

 

Pierwsza część – PANEL DYSKUSYJNY – odbędzie się 29 stycznia 2014 r. w godz. 18:00 – 20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

 

Na XIX Spotkaniu Gospodarczym spotkasz ekspertów w dziedzinie networkingu. Swoją wiedzą na panelu dyskusyjnym podzielą się z uczestnikami:

  • Justyna Liber – trener, Coach, artysta, doradca Finansowy EFG, Ambasador Dynamiki Bogactwa.
  • Beata Pierzchała – Dyrektor Regionalny BNI w Katowicach
  • Krzysztof Kraus – Networker Towarzystwa Biznesowego Śląskiego

Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

  • Czym jest networking i jaki jest jego cel
  • Jak stworzyć sieć kontaktów?
  • Cechy dobrego networkera
  • „Dekalog networkera” czyli podstawowe zasady życia w sieci
  • Networking jako narzędzie pomocne młodym ludziom w rozwoju kariery zawodowej
  • Sztuka rekomendacji – kilka wskazówek na temat polecania
  • Introwertycy a ekstrawertycy – kto ma łatwiej?

 

Spotkanie poprowadzi Janusz Dramski – Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach, Przewodniczący Zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM.

Druga część – WARSZTATY – odbędą się 31 stycznia 2014 r. w godz. 16:00-18:00 w Sali Piaskowej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

Warsztaty poprowadzi Paweł Kresso – przedsiębiorca, czynny networker i aktywny marketer, członek BNI Silesia w Katowicach, laureat nagrody Networker Roku 2012 w kategorii: najwięcej rekomendacji.

 

Rejestracja na wydarzenie

Strona wydarzenia na portalu Facebook

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia 2014 do 23:59.

Decyduje kolejność zgłoszeń – lista uczestników zostanie zamknięta wcześniej w przypadku wyczerpania wolnych miejsc.

 

Dodatkowe informacje i szczegóły Spotkania Gospodarczego dostępne są u koordynatora projektu:

Magdalena Mrzyk

tel. kom.: +48 692 621 549

e-mail: mrzyk.m@gmail.com

 

*   *   *

 

Spotkania Gospodarcze odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, konferencji i seminariów. Skierowane są do młodych ludzi, którzy są zainteresowani tematyką przedsiębiorczości. Dzięki praktycznym poradom zapraszanych gości, którzy są związani ze światem biznesu i gospodarki, Forum Młodych RIG pragnie wskazać studentom drogę do kariery i prowadzić ich na ścieżkę sukcesu zawodowego. Spotkania Gospodarcze są zaplanowane w cyklu comiesięcznych konferencji w całym roku akademickim