Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Spotkamy się w Coffee City przy Alei Tadeusza Kościuszki 24 w Dąbrowie Górniczej.

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….

Mariusz Ziach – przedsiębiorca, który łączenie pasji z pracą ma opanowane do perfekcji! Organizator imprez sportowych oraz eventów, m.in. serii biegów z przeszkodami Masakrator, zawodów triathlonowych oraz biegów dedykowanych morsom. Zawodowo przez wiele związany z branżą weselną jako doradca ślubny, właściciel firmy świadczącej usługi foto&video, a także muzyk z własnym zespołem. Trener personalny (m.in.: indoor cycling), pasjonat dwóch kółek, instruktor turystyki rowerowej. Inicjator powstania stowarzyszenia Pozytywnie Zakręceni, Dąbrowskiego Klubu 80 Rowerów i Dąbrowskiej Szkoły Rowerowej. Jeden z reprezentantów strony społecznej w Zespole ds. Polityki Rowerowej Miasta Dąbrowa Górnicza.

Z Mariuszem porozmawiamy o tym, jak to jest prowadzić biznes w branży sportowej, jak to jest być mężczyzną w mocno sfeminizowanej branży (doradztwo ślubne), czy pasja przeszkadza czy pomaga w prowadzeniu biznesu. Nie zabraknie też dociekania w jaki sposób działalność społeczna może wesprzeć nasz biznes.

Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze :).

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol7.evenea.pl

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.