Masz pomysł na własny biznes? Czy myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jak powinieneś to zrobić? Obawiasz się formalności i trudności finansowych? Gratulacje! Właśnie trafiłeś na rozwiązanie! Firma bez ZUS i wysokich kosztów? Tak, teraz to możliwe – także w Dąbrowie Górniczej!

Już 31 lipca 2018 roku swoją działalność rozpocznie Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Będzie to miejsce dla osób z pomysłem na siebie, chętnych do zaangażowania się we własny projekt biznesowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działamy – przyjdź i zobacz sam.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości to inicjatywa powstała, aby wspierać dąbrowskich przedsiębiorców. Dzięki współpracy miasta Dąbrowa Górnicza, licznych instytucji naszego regionu, Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości mieszkańcy miasta oraz okolic będą mieli okazję poszerzać swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Potwierdź nam swoją obecność na: https://dip-otwarcie.evenea.pl

Po więcej informacji na temat działania DIP zapraszamy na codzienne konsultacje oraz na naszego Facebooka: Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości.

Załączniki

  • png plakat-01
    Rozmiar pliku: 343 KB Pobrania: 59