Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie grupy lokalnych przedsiębiorców „BNI ​Zagłębie”, które odbędzie się 13.12.2017r., w godzinach 7:00-9:00 w Hotelu „Pogoria Residence”, Aleja Józefa Piłsudskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Warto się pojawić na wydarzeniu, uczestnicy będą mieli możliwość poznania kilkudziesięciu lokalnych Przedsiębiorców z różnych branż.

BNI jest największą na świecie organizacją rekomendacji biznesowych, która pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich firmy i pozyskiwać zlecenia dzięki rekomendacjom do klientów. Polecamy naszym klientom i współpracownikom osoby, które są rzetelnymi partnerami w biznesie, które znamy i którym ufamy.

Obecnie organizacja działa w 73 krajach, gdzie regularnie spotyka się ponad 211 tys. przedsiębiorców, by pomagać sobie w biznesie. W 2016 roku członkowie BNI przekazali sobie ponad 8,8 milionów rekomendacji biznesowych, które zakończyły się zleceniami na kwotę 11,2 miliarda dolarów. W Polsce BNI zrzesza obecnie ponad 1600 przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Cechą wyróżniającą BNI spośród innych stowarzyszeń i organizacji biznesowych jest, m.in. to, że do grupy może należeć tylko jedna firma z danej branży o określonej specjalizacji. Dzięki temu uczestnicy nie konkurują, a współpracują ​ze sobą. Więcej informacji można znaleźć na załączonej ulotce.

Otwarcie odbędzie się w formie wspólnego spotkania kawowego oraz śniadania z grupą ponad 120 Zagłębiowskich Przedsiębiorców oraz Przedstawicielami lokalnych władz m.in. Panem Prezydentem Dąbrowy Górniczej Zbigniewem Podrazą, które będzie świetną okazją do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Również obecnie Grupa “BNI Zagłębie” do grona firm, które będzie mogła rekomendować w codziennym biznesie poszukuje rzetelnych Przedsiębiorców będących przedstawicielami między  innymi branży: reklamowej, transportowej, logistycznej, budowlanej, kosmetycznej produkcyjnej oraz wielu innych.

Podczas spotkania, zarząd “BNI Zagłębie” chętnie udzieli osobom zainteresowanym wszystkich informacji na temat działania organizacji oraz możliwości przystąpienia do grupy “BNI Zagłębie”. Liczymy na Państwa obecność, która z pewnością uświetni to wydarzenie. Warto zabrać ze sobą kilkadziesiąt wizytówek i zarezerwować czas na rozmowy do godziny 10:00. Koszt cateringu 30 zł.

Z ​wyrazami ​szacunku:

Krystian ​Nobis

Prezes Zarządu

 

Z góry dziękujemy za informację potwierdzającą obecność na adres email: ​sekretariat@balancepolska.pl lub telefonicznie Tel.:32 724 36 03 do dnia 11.12.2017 r.

 

Załączniki