29 stycznia br. o godzinie 18:00 w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zapraszamy na warsztaty przeznaczone są dla osób, które chciałyby wyznaczyć sobie długoterminowy cel związany z karierą lub biznesem i skutecznie zaplanować jego osiągnięcie. Stworzone są na podstawie autorskiej metody planowania – Bonzai. Uczestnicy na warsztatach dowiedzą się:
– jak planować złożone przedsięwzięcie i nie pogubić się w działaniach
– jak przejść z planów od razu do działania i nie stracić motywacji
– jak działać skutecznie w obliczu zmieniającego się otoczenia lub w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

Integralną częścią warsztatów jest gra szkoleniowa, podczas której uczestnicy wcielają się w kapitana statku. Gra rozpoczyna się sztormem. Zadaniem uczestników będzie przygotować swój statek i zdobyć skarby rozsiane po wyspach. Gra pozwoli nie tylko spojrzeć z dystansu na swoje przedsięwzięcie, ale także przetestować i sprawdzić swoją strategię i plan osiągania celu. Kapitanowie z warsztatów powinni wyjść z mapą, która pokaże im w jaki sposób mogą uzyskać pożądane efekty.

Szkolenie poprowadzi Ewa Majchrzyk-Hes, autorka metody Bonzai. Szkoleniowiec, twórca kursów, właścicielka pracowni projektowania wzorów tkanin dekoracyjnych i tapet, aktywny przedsiębiorca. 

Zapisy: https://dip-bonzai.evenea.pl/