W imieniu Agencji Inwestycji i Promocji kraju związkowego Nadrenia Północna Westfalia – NRW.INVEST, Kancelarii TIGGES Rechtsanwälte w Düsseldorfie oraz Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach mamy przyjemność zaprosić na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 20 marca br., godz. 9.00—11.00 w 27th Floor Bar & Rastaurant / Hotel Courtyard by Marriott.

To już nieomal trend, że w relacjach polsko-niemieckich wymiar gospodarczy tego dialogu zdaje się zdecydowanie wysuwać na pozycję wiodącą. I słusznie, bo w międzyczasie wartość wymiany handlowej pomiędzy naszymi krajami przekroczyła magiczne 100 mld euro, a ambicje przedsiębiorców po obu stronach Odry wciąż rosną. Dlatego Nadrenia Północna Westfalia – region partnerski Śląska – od blisko 3 lat poprzez swoje przedstawicielstwo NRW.INVEST służy polskim inwestorom zainteresowanym wejściem na rynek największego populacyjnie i gospodarczo niemieckiego landu.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że podczas śniadania zaszczyci nas swoją obecnością i podzieli się własnymi obserwacjami konsul ds. gospodarczych z Konsulatu Generalnego RFN we Wrocławiu – Jana Orlowsky. Oczywiście będziemy chcieli też dowiedzieć się więcej o motywacji w kontekście planów rozważanej ekspansji, co pozwoli nam jeszcze lepiej “skroić na miarę” nasz serwis.

Śniadanie przewidzieliśmy jako format bardzo kameralny i możliwie nieformalny, po to by wszystkim umożliwić aktywne uczestnictwo w wymianie myśli.

Osoby chcące wziąć udział w śniadaniu prosimy o kontakt z kpiosek@rig.katowice.pl