7 czerwca 2019 roku o godzinie 9:00 PKO Bank Polski wraz z Zagłębiowską Izbą Gospodarczą  zaprasza wszystkich przedsiębiorców do Hotelu Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Piłsudskiego 13 na Śniadanie Biznesowe. Tematem spotkania będą zmiany w systemie emerytalnym i Pracownicze Plany Kapitałowe. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas śniadania, serwowanego w formie bufetu, zaproszeni goście przedstawią i wyjaśnią nadchodzące zmiany w systemie emerytalnym, omówią czym są Pracownicze Plany Kapitałowe, jak będzie wyglądało ich finansowanie, jakie są związane z nimi obowiązki pracodawcy oraz przedstawią proces wdrażania PPK w firmach.

Śniadanie Biznesowe to drugie z cyklu wyjątkowych, networkingowych spotkań dla przedsiębiorców. Celem inicjatywy jest integracja zagłębiowskiego środowiska biznesowego. Poza pogłębieniem biznesowych kontaktów uczestników, ideą spotkań jest przede wszystkim wymiana doświadczeń oraz cennej wiedzy i informacji w obszarze zainteresowania podmiotów gospodarczych.

Zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie udziału pod adresem mailowym biuro@zig.org.pl . Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wizytówek.

Organizatorami wydarzenia są PKO Bank Polski i Zagłębiowska Izba Gospodarcza.