Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące opracowania koncepcji funkcjonalno – przestrzennej Centrum Dąbrowy Górniczej w ramach realizacji projektu „Fabryka Pełna Życia – rewitalizacja Śródmieścia Dąbrowy Górniczej”. Spotkanie odbędzie się dnia 22 września 2017 roku w godzinach 17:00 – 20:00 w sali nr 12 w Szkole Podstawowej nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego (ul. Górników Redenu 4).

 

W trakcie spotkania porozmawiamy o możliwościach rozwijania przedsiębiorczości na terenie byłej Fabryki DEFUM oraz w Śródmieściu Dąbrowy Górniczej. Głównym celem spotkania jest przedyskutowanie wniosków i wskazanie punktów zapalnych, które wymagają szczególnej uwagi oraz ujęcia w koncepcji spostrzeżeń i uwarunkowań związanych z rozwojem przedsiębiorczości w  Dąbrowie Górniczej.

 

Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu. Państwa opinia jest ważna dla prawidłowego przebiegu przedsięwzięcia. Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 21.09.2017r. do godziny 10.00.

 

W sprawie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w przedmiotowej sprawie,  proszę o kontakt z zespołem ds. Fabryki Pełnej Życia Wydziałem Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej pod numerem telefonu 518 270 465, email: fabryka@dabrowa-gornicza.pl.