Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne: „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej – dotacje dla przedsiębiorstw z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka”.Odbędzie się ono już 3 lipca na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Działanie 8.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka daje szansę wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Organizowane spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia cennych informacji dla wszystkich, którzy chcą świadczyć tzw. e-usługi.

 

Dodatkowo, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość założenia i potwierdzenia zaufanego profilu ePUAP z pomocą przedstawicieli ZUS oraz konsultantów GARR S.A. Pracownicy ZUS będą również zakładali chętnym osobom profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE).

 

Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonać do dnia 1 lipca br. Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania dostępne są na tej stronie.