Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na nową formułę szkoleniową! Tym razem zapraszamy Was na praktyczny warsztat sprzedażowy z ograniczoną liczbą osób!

Warsztat skierowany do osób chcących podszkolić i przetestować swoją wiedzę na temat technik sprzedaży w biznesie. Jeśli jesteś handlowcem lub zamierzasz nim się stać, jeśli prowadzisz swój biznes i sprzedajesz usługi lub produkty serdecznie zapraszamy. W programie m.in. burza mózgów uczestników oraz studium przypadku. Stawiamy na aktywność i zaangażowanie uczestników!

Obowiązują zapisy.

Warsztat poprowadzi Marcin Słyk– absolwent Akademii Biznesu w Dąbrowie Górniczej, kierunek zarządzanie i marketing. Handlowiec z wieloletnim stażem w międzynarodowych korporacjach . Uczestnik studiów i szkoleń m.in. z zakresu psychologii biznesu, coachingu i prowadzenia szkoleń. Swoje pierwsze doświadczenia w sprzedaży „zdobywał” w wieku 10 lat sprzedając zabawki ;).


Na warsztaty zapraszamy 16 maja 2019 r. na godz.18:00 do Dąbrowskiego inkubatora Przedsiębiorczości przy ul.3 Maja 22 (p.II)