Jak budować zespoły wokół modeli biznesowych? Które modele transakcyjne będą najskuteczniejsze w mobile commerce? Już 10 października o godz. 16:30 w Pałacu Kultury Zagłębia przy Placu Wolności w Dąbrowie Górniczej odbędzie się ostatni warsztat z Programu Młody Przedsiębiorca. Spotkanie organizowane przez Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Miasto Dąbrowę Górniczą poprowadzi Bartek Pucek, szef działu mobile i digital w grupie Onet-RASP.

 

Wydarzenie w praktyczny sposób zaprezentuje najnowsze trendy w mobile commerce, czyli wydzielonym obszarze handlu elektronicznego, w którym istotną rolę odgrywają urządzenia mobilne. Dzięki temu Młodzi Przedsiębiorcy otrzymają zestaw gotowych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennym prowadzeniu biznesu.

 

Warsztat poprowadzi spotkanie poprowadzi Bartek Pucek, Head of Mobile & Digital Grupy Onet-RASP. Pucek jest ekspertem w zakresie technologii digital i mobilnych. Odpowiada za budowanie wielokrotnie nagradzanych produktów używanych przez miliony użytkowników każdego dnia. Jest uznanym liderem i mentorem w budowaniu oraz inspirowaniu zespołów cross-funkcjonalnych, których celem jest spełnienie i przewyższenie celów przedsiębiorstwa.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 09.10. na stronie http://bit.ly/WarsztatDG_10102017.

 

Organizatorem Programu jest Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://mlodyprzedsiebiorca.org/. Partnerem  Organizacyjnym edycji jest Miasto Dąbrowa Górnicza, które kontynuuje działania i zaangażowanie w IV odsłonę Programu Młody Przedsiębiorca. Partnerami edycji są: TVP3 Katowice, Radio Eska, MamStartup.pl, Silesion.pl, YES for Europe oraz Business Link Katowice.

 

O PROGRAMIE

Program Młody Przedsiębiorca jest to projektem skierowanym do Młodych Przedsiębiorców do 35. roku życia i prowadzących firmę nie dłużej niż trzy lata. Założeniem Programu jest współpraca środowisk gospodarczych z administracją samorządową na rzecz ludzi młodych i sektora MŚP w Aglomeracji Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Młodych Przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dążenie do rozwoju kompetencji przedstawicieli młodego biznesu i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Od 2014 roku odbyły się cztery edycje tej inicjatywy w Katowicach oraz dwie w Dąbrowie Górniczej.

 

O ORGANIZATORACH

Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach jest komisją Rady Izby, która koncentruje się na dążeniu do rozwoju kompetencji Młodych Przedsiębiorców i integracji tego środowiska  w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. FMP jest organizatorem Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach i Dąbrowie Górniczej oraz działań skierowanych do osób planujących założenie firmy w niedalekiej przyszłości.

Od 2014 roku stanowi wyłączną organizację reprezentującą młodych przedsiębiorców z Polski w European Confederation of Young Entrepreneurs (EYEC)  z siedzibą w Brukseli. 

 

KONTAKT

Wiktoria Nycz, Koordynator ds. PR

wnycz@rig.katowice.pl | +48 691 949 220