Firma URSA Polska Sp. z o.o. zdobyła 3 miejsce w organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Dąbrowski zakład został wyróżniony tym ważnym tytułem w kategorii pracodawców z województwa śląskiego zatrudniających od 51 do 250 pracowników. URSA Polska, która obecna jest w Dąbrowie Górniczej od 15 lat, może być uznana za przykład dla innych firm produkcyjnych, jeśli chodzi o zaangażowanie w bezpieczeństwo i rozwój zatrudnionych osób.

Laureaci konkursu otrzymali statuetki i gratulacje z rąk Okręgowego Inspektora Pracy, Pani Beaty Marynowskiej oraz Wojewody Śląskiego, Piotra Litwy podczas uroczystej Gali, która odbyła się 15 października br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Oprócz finału konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” uczestnicy spotkania świętowali 95-lecie Inspekcji Pracy w Polsce.

 

Serdecznie gratulujemy firmie URSA Polska za zdobycie miejsca na podium w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz ciągłego wdrażania i promowania jak najwyższych standardów BHP.