Już na początku listopada odbędzie się największy Kongres branży motoryzacyjnej. O znaczeniu i randze wydarzenia świadczy patronat Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także europejskich organizacji CLEPA, FIGIEFA oraz APRA.

 

Gdzie i kiedy?

XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się w dniach 8-9 listopada, w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Organizatorzy są gotowi na przyjęcie ponad 800 osób.

Formuła tegorocznego Kongresu będzie inna niż dotychczas. Zostanie skupiona przede wszystkim wokół sesji tematycznych i licznych paneli dyskusyjnych. Będą one okazją do podsumowania aktualnej sytuacji prawno – gospodarczej przemysłu i rynku części motoryzacyjnych, jak również do poczynienia prognoz co do jego rozwoju.

Po raz pierwszy prowadzącymi sesje będą przedstawiciele organizacji i instytucji współorganizujących to wydarzenie, m.in. PAIH, ITS, STM, Moveo, Koalicji Bezpieczni w Pracy, SKFS, a także Politechniki Warszawskiej i Wojskowej Akademii Technicznej.

Ciekawym elementem tegorocznego Kongresu będzie sesja dyskusyjna pod tytułem: „Siła kobiet w męskiej branży”. Wezmą w niej udział panie, którym niestraszne są realia rynku motoryzacyjnego.

 

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w XII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego należy wypełnić formularz, dostępny na stronie: http://moto-konferencja.pl/