Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej to program ulg, zniżek i udogodnień dla osób prowadzących działalność gospodarczą w okresie 5 lat od daty jej rozpoczęcia, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, lokalnego biznesu i pobudzenie aktywności gospodarczej na terenie miasta, poprzez tworzenie sprzyjającego otoczenia do prowadzenia biznesu.

Projekt jest kontynuacją działań Programu „Młody Przedsiębiorca” w Dąbrowie Górniczej, realizowanego w mieście od 2014 r. przy współpracy z Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, skierowanego do Młodych Przedsiębiorców, którego celem było wsparcie młodych przedsiębiorców w pierwszych latach prowadzenia działalności.

Jeśli Państwa firma ma możliwość zaoferowania wsparcia młodym lokalnym przedsiębiorcom, zapraszamy aby dołączyła do grona Partnerów programu Karta Młodego Przedsiębiorcy. W zamian za nieocenioną pomoc, firmy mogą liczyć na:

  • bezpłatną promocję na stronie internetowej www.dabrowa-gornicza.com , oraz w mediach społecznościowych,
  • wzmocnienie wizerunku firmy wspierającej przedsiębiorczość
  • pozyskanie nowych klientów dla swoich produktów i usług.

Młodych przedsiębiorców zachęcamy do wypełnienia odpowiedniego formularza, dzięki któremu staną się uczestnikami programu i obniżą koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej w pierwszym okresie jej funkcjonowania.

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców uzyskaniem statusu Partnera Programu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej programu www.dabrowa-gornicza.com/karta-mlodego-przedsiebiorcy lub złożenie osobiście w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21.

Więcej informacji:
Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21,
Biuro Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów
e-mail: plelas@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 69 90.

Szczegóły Programu oraz wzory formularzy na stronie internetowej programu www.dabrowa-gornicza.com/karta-mlodego-przedsiebiorcy