Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie pokazujące jak poradzić sobie ze stresem. Wydarzenie to odbędzie się 16.08.2016 o godzinie 17:00 w siedzibie AIP UŚ przy ul. Bankowej 14, Katowice.

 

Szkolenie pozwoli na zdobycie nowej energii, przedefiniowanie stresu i wykorzystanie jego motywacyjnego aspektu. O czym będzie mowa na warsztacie:

– Czym jest stres i jak funkcjonujemy, gdy się stresujemy

– Jak w łatwy sposób można ochłonąć

– Nasze wewnętrzne przekonania a stres

– Stres – łatwa droga do wypalenia zawodowego

 

Wszyscy zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: http://stres-szkolenie.evenea.pl

 

Warsztat poprowadzi ProjektFlow, nowy start-up szkoleniowy na rynku, który łamie stereotypowe podejścia do szkoleń. ProjektFlow z jednej strony jasno i wyraźnie przedstawia merytoryczną spójność przekazywanej wiedzy, z drugiej strony aktywizuje uczestników do pracy, pobudza kreatywność i jednocześnie zapewnia doskonałą atmosferę i zabawę.

Patrycja Rusek – Filozof, trener, za chwilę również psycholog. Szkoleniami zajmuje się od ponad czterech lat, najpierw w firmie rekrutacyjnej, następnie jako Dyrektor działu personalnego Spółki Akcyjnej. Praca jako kierownik merytoryczny w firmie szkoleniowej pozwoliła na współpracę między innymi z PZU, KGHM, TRW, Grupą Azoty, Ceramiką Paradyż czy Alstom.

Klaudia Uchacz – Psycholog, trener. Swoją karierę rozpoczęła od przeprowadzania procesów rekrutacyjnych dla firmy Adecco Sp. zo.o.  Wieloletni pracownik w sprzedaży Meritum Banku oraz Alior Banku. Specjalizuje się w pracy z trudnym klientem, z wykorzystaniem zarówno wiedzy psychologicznej jak i sprzedażowej.